Till Växjö Linnaeus Science Park startsida

Kontakt Växjö Linnæus Science Park

e-post
sciencepark@vaxjo.se

postadress
Växjö Linnæus Science Park, 351 96 Växjö

besöksadress och paketadressering
Växjö Linnæus Science Park, Framtidsvägen 14, 352 22 Växjö








Kontaktpersoner


Fredrik Lindblad, vd
fredrik.lindblad@vaxjo.se
0470-414 02

Malin Johansson, affärsutvecklare Design Thinking
malin.johansson6@vaxjo.se
0470-417 74

Anna Joanzón, affärsutvecklare varumärke och studio lab
anna.joanzon@vaxjo.se
0470-59 94 95

Louise Brolin, affärsutvecklare strategiska samarbeten
louise.brolin@vaxjo.se
0470-419 40

Emma Hagman Rang, projektledare DigIT Hub
emma.hagman-rang@vaxjo.se
0470-415 55

Leon Lavastrand, affärsutvecklare XR/visualisering
leon.lavastrand@vaxjo.se
0733-01 79 13

Malin Enestubbe, kommunikatör DigIT Hub
malin.enestubbe@vaxjo.se

Olivia Thim, affärsutvecklare skog och trä/hållbart byggande
olivia.thim@vaxjo.se

Andrea Swedenborg
andrea.swedenborg@vaxjo.se

David Avery
david.avery@vaxjo.se