Till Växjö Linnaeus Science Park startsida

Kontakt Växjö Linnæus Science Park

e-post
sciencepark@vaxjo.se

postadress
Växjö Linnæus Science Park, 351 96 Växjö

besöksadress och paketadressering
Växjö Linnæus Science Park, Framtidsvägen 14, 352 22 Växjö







Kontaktpersoner

Fredrik Lindblad

Fredrik Lindblad, vd
fredrik.lindblad@vaxjo.se
0470-414 02

Malin Johansson

Malin Johansson, affärsutvecklare Design Thinking
malin.johansson6@vaxjo.se
0470-417 74

Louise Brolin

Louise Brolin, affärsutvecklare strategiska samarbeten
louise.brolin@vaxjo.se
0470-419 40

Elina Landqvist

Elina Landqvist, projektledare DigIT Hub
elina.landqvist@vaxjo.se
0470-415 55

Ingela Stewén

Ingela Stewén, affärsutvecklare varumärke och Studio lab
ingela.stewen@vaxjo.se
0470- 599 495

Maria Lundin, kommunikatör DigIT Hub

Mia Lundin, kommunikatör DigIT Hub
maria.lundin2@vaxjo.se

Olivia Thim

Olivia Thim, affärsutvecklare skog och trä/hållbart byggande
olivia.thim@vaxjo.se

David Avery

David Avery, affärsutvecklare Innovation lab
davidjohn.avery@vaxjo.se